Zawodnicy Looney Squad zwyciężyli w kolejnym meczu rozgrywek CNBA pokonując ŁKSG różnicą 11-punktów.

Początek spotkania czwartej kolejki rozgrywek CNBA  należał zdecydowanie do zawodników Looney. Zachęceni zdobytymi w pierwszych minutach punktami, z energią budowali przewagę przez pierwszą połowę meczu. Dopiero trzecia kwarta rozbudziła przeciwników, którzy do końca spotkania próbowali nadgonić stracone wcześniej punkty.

Energiczne akcje przeciwników w tej części meczu i silnie wyrażane przez nich emocje, odczuwane coraz bardziej z każdą upływającą minutą, nie wytrąciły jednak z równowagi naszych zawodników. Do końca spotkania grali mądrze taktycznie i bardzo zespołowo, czego dowodem jest aż 14 asyst. Czwarty mecz sezonu zakończyli zwycięstwem wynikiem 47:36.

Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyli tym razem Przemysław Kukieła (12) i Marek Brzozowski (10). Szczegółowe statystyki spotkania można znaleźć na stronie [CNBA]. Tam też dostępny jest [GRAFIK] kolejnych kolejek.

Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!

Przed tym meczem do drużyny dołączyli nowi zawodnicy: Przemysław Kukieła, Adrian Lamus i Wiktor Obrębski. Serdecznie witamy w naszej drużynie!