LIGA CNBA
39. edycja (wiosna 2018 roku)
Drużyna LOONEY SQUAD w 39. edycji Ligi CNBA występuje w II lidze (I team) oraz w III lidze (II team).
Skład pierwszej drużyny:
Adam Biadoń, Marek Brzozowski – kapitan, Bartosz Cieplik, Sebastian Góreczny, Bartosz Hagen, Jakub Hańćka, Adrian Lamus, Remigiusz Pająk, Mateusz Pardo, Michał Socik, Tomasz Tokarczyk i Kamil Włodarczyk.
Terminarz meczów:
Sezon zasadniczy II liga – grupa A
- kolejka (2018-02-21 godz. 19:40) vs Ceglaże
- kolejka (2018-03-07 godz. 19:40) vs FŚŚŚT
- kolejka (2018-03-15 godz. 20:50) vs ALL4ONE
- kolejka (2018-03-21 godz. 19:40) vs TT PSC
- kolejka (2018-03-27 godz. 19:40) vs ŁDZ Heat
- kolejka (2018-04-04 godz. 18:30) vs Sędziejowicki Basket
- kolejka (2018-04-11 godz. 18:30) vs The Pindolls
Skład drugiej drużyny:
Damian Baćko, Artur Czarnota, Jakub Czarnota, Mateusz Czarnota, Erdene Enkhtulga, Krystian Kobylański, Marta Kwiatkowska, Adrian Olszewski, Miłosz Paprocki, Artur Sobczak – kapitan, Dariusz Sobczak, Mateusz Witkowski, Michał Wolski.
Terminarz meczów LOONEY SQUAD II:
Sezon zasadniczy III liga
- kolejka (2018-02-21 godz. 20:50) vs Chechło Drinking Team
- kolejka (2018-02-28 godz. 18:30) vs Gentlemen
- kolejka (2018-03-07 godz. 18:30) vs Będzie dobrze
- kolejka pauza
- kolejka (2018-03-21 godz. 18:30) vs Lucky Losers
- kolejka (2018-03-27 godz. 20:50) vs Dipol.tv Old Stars
- kolejka (2018-04-11 godz. 19:40) vs Umed Bullets
- kolejka (termin jeszcze nie ustalony) vs DYNAMITY
- kolejka (termin jeszcze nie ustalony) vs FJ SLAckers
Poprzednia edycja
38. edycja (jesień 2017 roku)
Drużyna LOONEY SQUAD w 38. edycji Ligi CNBA występuje w II lidze oraz w III lidze.
W II lidze LOONEY reprezentują: Adam Biadoń, Michał Biadoń, Marek Brzozowski – kapitan, Bartosz Cieplik, Bartosz Hagen, Jakub Hańćka, Przemysław Kukieła, Adrian Lamus, Szymon Lasota, Mateusz Pardo, Tomasz Tokarczyk i Kamil Włodarczyk.
Wyniki dotychczasowych spotkań LOONEY SQUAD:
Sezon zasadniczy
- kolejka (2017-09-27 godz. 20:50) vs Polska Organizacja Sportowa 54:23
- kolejka (2017-10-04 godz. 19:40) vs Wiśniowa Góra 35:27
- kolejka (2017-10-11 godz. 19:40) vs The Pindolls 50:39
- kolejka (2017-10-19 godz. 20:50) vs ALL4ONE 53:44
- kolejka (2017-10-25 godz. 19:40) vs Rocket Fjuel 33:22
- kolejka (2017-11-08 godz. 19:40) vs Chechło Drinking Team 39:33
- kolejka (2017-11-15 godz. 18:30) vs Surchem-Brukland 51:35
Play offs
1. ćwierćfinał (2017-11-23 godz. 19.40) vs. Szara Strefa 42:45
2. mecz o miejsca 5-8 (2017-11-30 godz. 19.40) vs. The Pindolls 28:34
W III lidze LONEY reprezentują: Marta Kwiatkowska, Emmanuel Agarry, Damian Baćko, Patreek Bhagchandani, Jakub Czarnota, Mateusz Czarnota, Remigiusz Pająk, Artur Sobczak, Dariusz Sobczak, Michał Socik, Michał Wieczorek – kapitan, Mateusz Witkowski, Jakub Wojtczak i Michał Wolski.
Wyniki dotychczasowych spotkań LOONEY SQUAD II:
Sezon zasadniczy
- kolejka (2017-09-30 godz. 16:10) vs FJ SLAckers 28:26
- kolejka (2017-10-04 godz. 18:30) vs TT PSC 31:37
- kolejka (2017-10-11 godz. 18:30) vs Losers 32:30
- kolejka (2017-10-17 godz. 19:40) vs ŁKSG 51:16
- kolejka (2017-10-25 godz. 20:50) vs UMed 37:34
- kolejka (2017-11-08 godz. 18:30) vs DYNAMITY 39:21
- kolejka (2017-11-15 godz. 19:40) vs Aesthetic Lions 31:42
- kolejka (2017-11-29 godz. 18.30) vs NaSzybko 33:42