Aktualności
  1. Pierwsza liga super sprawa, ale druga też ciekawa
  2. Nie składamy broni. Gra toczy się dalej.
  3. Przed nami ćwierćfinał!
  4. Taktycznie do zwycięstwa – kolejne wygrane niepokonanych Looney!
  5. Looney nie do pokonania!

LOONEY SQUAD

LIGA CNBA

39. edycja (wiosna 2018 roku)

Drużyna LOONEY SQUAD w 39. edycji Ligi CNBA występuje w II lidze (I team) oraz w III lidze (II team).

 

Skład pierwszej drużyny:

Adam Biadoń, Marek Brzozowski – kapitan, Bartosz Cieplik, Sebastian Góreczny, Bartosz Hagen, Jakub Hańćka, Adrian Lamus, Remigiusz Pająk, Mateusz Pardo, Michał Socik, Tomasz Tokarczyk i Kamil Włodarczyk.

Terminarz meczów:

          Sezon zasadniczy II liga – grupa A

  1. kolejka  (2018-02-21 godz. 19:40)     vs    Ceglaże
  2. kolejka  (2018-03-07 godz. 19:40)     vs    FŚŚŚT
  3. kolejka  (2018-03-15 godz. 20:50)     vs    ALL4ONE
  4. kolejka  (2018-03-21 godz. 19:40)     vs    TT PSC
  5. kolejka  (2018-03-27 godz. 19:40)     vs    ŁDZ Heat
  6. kolejka  (2018-04-04 godz. 18:30)    vs    Sędziejowicki Basket
  7. kolejka  (2018-04-11 godz. 18:30)     vs    The Pindolls

 

Skład drugiej drużyny:

Damian Baćko,  Artur Czarnota, Jakub Czarnota, Mateusz Czarnota, Erdene Enkhtulga, Krystian Kobylański, Marta Kwiatkowska, Adrian Olszewski, Miłosz Paprocki, Artur Sobczak – kapitan, Dariusz Sobczak, Mateusz Witkowski, Michał Wolski.

Terminarz meczów LOONEY SQUAD II:

          Sezon zasadniczy III liga

  1. kolejka  (2018-02-21 godz. 20:50)     vs    Chechło Drinking Team
  2. kolejka  (2018-02-28 godz. 18:30)     vs    Gentlemen
  3. kolejka  (2018-03-07 godz. 18:30)     vs    Będzie dobrze
  4. kolejka  pauza
  5. kolejka  (2018-03-21 godz. 18:30)     vs    Lucky Losers
  6. kolejka  (2018-03-27 godz. 20:50)    vs    Dipol.tv Old Stars
  7. kolejka  (2018-04-11 godz. 19:40)     vs    Umed Bullets
  8. kolejka (termin jeszcze nie ustalony)       vs   DYNAMITY
  9. kolejka (termin jeszcze nie ustalony)       vs   FJ SLAckers

Poprzednia edycja

38. edycja (jesień 2017 roku)

Drużyna LOONEY SQUAD w 38. edycji Ligi CNBA występuje w II lidze oraz w III lidze.

W II lidze LOONEY reprezentują: Adam Biadoń, Michał Biadoń, Marek Brzozowski – kapitan, Bartosz Cieplik, Bartosz Hagen, Jakub Hańćka, Przemysław Kukieła, Adrian Lamus, Szymon Lasota, Mateusz Pardo, Tomasz Tokarczyk i Kamil Włodarczyk.

img_6545-kopia

Wyniki dotychczasowych spotkań LOONEY SQUAD:

          Sezon zasadniczy

  1. kolejka  (2017-09-27 godz. 20:50)     vs    Polska Organizacja Sportowa    54:23
  2. kolejka  (2017-10-04 godz. 19:40)     vs    Wiśniowa Góra    35:27
  3. kolejka  (2017-10-11 godz. 19:40)     vs    The Pindolls      50:39
  4. kolejka  (2017-10-19 godz. 20:50)     vs    ALL4ONE      53:44
  5. kolejka  (2017-10-25 godz. 19:40)     vs    Rocket Fjuel     33:22
  6. kolejka  (2017-11-08 godz. 19:40)     vs    Chechło Drinking Team   39:33
  7. kolejka  (2017-11-15 godz. 18:30)     vs    Surchem-Brukland   51:35

Play offs

1. ćwierćfinał (2017-11-23 godz. 19.40)    vs. Szara Strefa    42:45

2. mecz o miejsca 5-8 (2017-11-30 godz. 19.40)      vs. The Pindolls    28:34

W III lidze LONEY reprezentują: Marta Kwiatkowska, Emmanuel Agarry, Damian Baćko, Patreek Bhagchandani, Jakub Czarnota, Mateusz Czarnota, Remigiusz Pająk, Artur Sobczak, Dariusz Sobczak, Michał Socik, Michał Wieczorek – kapitan, Mateusz Witkowski, Jakub Wojtczak i Michał Wolski.

img_6538-kopia

Wyniki dotychczasowych spotkań LOONEY SQUAD II:

Sezon zasadniczy

  1. kolejka  (2017-09-30 godz. 16:10)    vs    FJ SLAckers   28:26
  2. kolejka  (2017-10-04 godz. 18:30)     vs   TT PSC   31:37
  3. kolejka  (2017-10-11 godz. 18:30)     vs     Losers     32:30
  4. kolejka  (2017-10-17 godz. 19:40)     vs     ŁKSG     51:16
  5. kolejka  (2017-10-25 godz. 20:50)     vs    UMed     37:34
  6. kolejka  (2017-11-08 godz. 18:30)     vs    DYNAMITY     39:21
  7. kolejka  (2017-11-15 godz. 19:40)     vs    Aesthetic Lions    31:42
  8. kolejka  (2017-11-29 godz. 18.30)     vs    NaSzybko    33:42