Aktualności
  1. CROSSBASKET WRACA DO GRY!
  2. Pierwsza liga super sprawa, ale druga też ciekawa
  3. Nie składamy broni. Gra toczy się dalej.
  4. Przed nami ćwierćfinał!
  5. Taktycznie do zwycięstwa – kolejne wygrane niepokonanych Looney!

LOONEY SQUAD

LIGA CNBA

39. edycja (wiosna 2018 roku)

Drużyna LOONEY SQUAD w 39. edycji Ligi CNBA występuje w II lidze (I team) oraz w III lidze (II team).

 

Skład pierwszej drużyny:

Adam Biadoń, Marek Brzozowski – kapitan, Bartosz Cieplik, Sebastian Góreczny, Bartosz Hagen, Jakub Hańćka, Adrian Lamus, Remigiusz Pająk, Mateusz Pardo, Michał Socik, Tomasz Tokarczyk i Kamil Włodarczyk.

Terminarz meczów:

          Sezon zasadniczy II liga – grupa A

  1. kolejka  (2018-02-21 godz. 19:40)     vs    Ceglaże
  2. kolejka  (2018-03-07 godz. 19:40)     vs    FŚŚŚT
  3. kolejka  (2018-03-15 godz. 20:50)     vs    ALL4ONE
  4. kolejka  (2018-03-21 godz. 19:40)     vs    TT PSC
  5. kolejka  (2018-03-27 godz. 19:40)     vs    ŁDZ Heat
  6. kolejka  (2018-04-04 godz. 18:30)    vs    Sędziejowicki Basket
  7. kolejka  (2018-04-11 godz. 18:30)     vs    The Pindolls

 

Skład drugiej drużyny:

Damian Baćko,  Artur Czarnota, Jakub Czarnota, Mateusz Czarnota, Erdene Enkhtulga, Krystian Kobylański, Marta Kwiatkowska, Adrian Olszewski, Miłosz Paprocki, Artur Sobczak – kapitan, Dariusz Sobczak, Mateusz Witkowski, Michał Wolski.

Terminarz meczów LOONEY SQUAD II:

          Sezon zasadniczy III liga

  1. kolejka  (2018-02-21 godz. 20:50)     vs    Chechło Drinking Team
  2. kolejka  (2018-02-28 godz. 18:30)     vs    Gentlemen
  3. kolejka  (2018-03-07 godz. 18:30)     vs    Będzie dobrze
  4. kolejka  pauza
  5. kolejka  (2018-03-21 godz. 18:30)     vs    Lucky Losers
  6. kolejka  (2018-03-27 godz. 20:50)    vs    Dipol.tv Old Stars
  7. kolejka  (2018-04-11 godz. 19:40)     vs    Umed Bullets
  8. kolejka (termin jeszcze nie ustalony)       vs   DYNAMITY
  9. kolejka (termin jeszcze nie ustalony)       vs   FJ SLAckers

Poprzednia edycja

38. edycja (jesień 2017 roku)

Drużyna LOONEY SQUAD w 38. edycji Ligi CNBA występuje w II lidze oraz w III lidze.

W II lidze LOONEY reprezentują: Adam Biadoń, Michał Biadoń, Marek Brzozowski – kapitan, Bartosz Cieplik, Bartosz Hagen, Jakub Hańćka, Przemysław Kukieła, Adrian Lamus, Szymon Lasota, Mateusz Pardo, Tomasz Tokarczyk i Kamil Włodarczyk.

img_6545-kopia

Wyniki dotychczasowych spotkań LOONEY SQUAD:

          Sezon zasadniczy

  1. kolejka  (2017-09-27 godz. 20:50)     vs    Polska Organizacja Sportowa    54:23
  2. kolejka  (2017-10-04 godz. 19:40)     vs    Wiśniowa Góra    35:27
  3. kolejka  (2017-10-11 godz. 19:40)     vs    The Pindolls      50:39
  4. kolejka  (2017-10-19 godz. 20:50)     vs    ALL4ONE      53:44
  5. kolejka  (2017-10-25 godz. 19:40)     vs    Rocket Fjuel     33:22
  6. kolejka  (2017-11-08 godz. 19:40)     vs    Chechło Drinking Team   39:33
  7. kolejka  (2017-11-15 godz. 18:30)     vs    Surchem-Brukland   51:35

Play offs

1. ćwierćfinał (2017-11-23 godz. 19.40)    vs. Szara Strefa    42:45

2. mecz o miejsca 5-8 (2017-11-30 godz. 19.40)      vs. The Pindolls    28:34

W III lidze LONEY reprezentują: Marta Kwiatkowska, Emmanuel Agarry, Damian Baćko, Patreek Bhagchandani, Jakub Czarnota, Mateusz Czarnota, Remigiusz Pająk, Artur Sobczak, Dariusz Sobczak, Michał Socik, Michał Wieczorek – kapitan, Mateusz Witkowski, Jakub Wojtczak i Michał Wolski.

img_6538-kopia

Wyniki dotychczasowych spotkań LOONEY SQUAD II:

Sezon zasadniczy

  1. kolejka  (2017-09-30 godz. 16:10)    vs    FJ SLAckers   28:26
  2. kolejka  (2017-10-04 godz. 18:30)     vs   TT PSC   31:37
  3. kolejka  (2017-10-11 godz. 18:30)     vs     Losers     32:30
  4. kolejka  (2017-10-17 godz. 19:40)     vs     ŁKSG     51:16
  5. kolejka  (2017-10-25 godz. 20:50)     vs    UMed     37:34
  6. kolejka  (2017-11-08 godz. 18:30)     vs    DYNAMITY     39:21
  7. kolejka  (2017-11-15 godz. 19:40)     vs    Aesthetic Lions    31:42
  8. kolejka  (2017-11-29 godz. 18.30)     vs    NaSzybko    33:42