Środowa kolejka CNBA przyniosła zwycięstwo naszych zawodników z zespołu Looney Squad. Pokonali oni drużynę Polskiej Organizacji Sportowej wynikiem 37:28!

Drugie spotkanie wiosennej edycji Centralnego Nurtu Basketu Amatorskiego wydawało się dla drużyny Looney Squad sporym wyzwaniem. Choć przeciwnicy przewyższali naszych zawodników nie tylko wzrostem, ale i doświadczeniem, rywalizacja od początku spotkania była wyrównana. Niezrażeni atutami rywali, zawodnicy Looney od pierwszych minut meczu zaatakowali dobrą strategią, zwinnością i młodzieńczą energią, która nie opuszczała ich aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Widoczne w czwartej kwarcie zmęczenie przeciwników pokazało wyraźnie siłę młodości, dzięki której Looney wywalczyli 9-punktową przewagę i zwycięsko zakończyli spotkanie.

Najlepszym strzelcem okazał się Marek Brzozowski, który zdobył dla naszej drużyny 11 punktów. Szczegółowe statystyki meczu dostępne są tutaj Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych ligowych sukcesów!

Kolejny mecz Looney już w najbliższą środę (08.03.) o godz. 20.50 w hali Społem. Zapraszamy!