Aktualności
  1. Spotkanie opłatkowe Crossbasket
  2. Fenomen Looney Squad
  3. CROSSBASKET WRACA DO GRY!
  4. Pierwsza liga super sprawa, ale druga też ciekawa
  5. Nie składamy broni. Gra toczy się dalej.

Aktualności

oplatek
16 stycznia 2019
Spotkanie opłatkowe Crossbasket

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, ich rodziny oraz przyjaciół szkółki Crossbasket na noworoczne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 20 stycznia 2019 r. o godz. 16.00 w kościele pw. Najświętszego Imienia Maryi (ul. Sopocka 23/29) oraz w Gimnazjum nr 38 (ul. Dubois 7/9).

oferta-looney
6 grudnia 2018
Fenomen Looney Squad

Środa, 5 grudnia 2018 roku, w łódzkiej Hali Społem rozgrywane są kolejne mecze fazy play-off amatorskiej ligi koszykarskiej CNBA. Niby to nic niezwykłego. Przecież to już 40. edycja tych rozgrywek, a do wielkiego finału Superligi pozostaje 1,5 tygodnia. Nie jest jednak zwyczajnie.

ikona-wpisu
17 września 2018
CROSSBASKET WRACA DO GRY!

Po wakacyjnej przerwie treningi Crossbasket ruszają w czterech lokalizacjach! Zaczynamy w ostatnim tygodniu września. Rekrutacja do wybranych grup wciąż jest otwarta! 

oferta-looney
5 grudnia 2017
Pierwsza liga super sprawa, ale druga też ciekawa

W ostatnim tygodniu listopada nasze zespoły spotkały się z drużynami Na Szybko oraz The Pindolls. Choć wyniki z pewnością bardziej ucieszyły naszych przeciwników, Looney nie tracą zapału – przed nami rywalizacja o miejsca w klasyfikacji końcowej.

oferta-looney
28 listopada 2017
Nie składamy broni. Gra toczy się dalej.

W ćwierćfinale 2. Ligi CNBA Looney spotkali się z zawodnikami Szarej Strefy. Przegrany kilkoma punktami mecz, zmniejszył nasze szanse na awans do I ligi, ale czerwono-czarni wciąż walczą o 5 miejsce w tabeli!

oferta-looney
20 listopada 2017
Przed nami ćwierćfinał!

7 spotkań i 7 wygranych – z takim wynikiem nasi zawodnicy zakończyli fazę zasadniczą rozgrywek CNBA. Looney Squad, jako jedyna drużyna II Ligi przystępuje do play-offów z kompletem zwycięstw!

oferta-looney
12 listopada 2017
Taktycznie do zwycięstwa – kolejne wygrane niepokonanych Looney!

Looney coraz pewniej pokonują kolejnych przeciwników. Zwycięstwa z Dynamitami oraz Chechło Drinking Team znów dowiodły technicznych zdolności naszych zawodników.

oferta-looney
29 października 2017
Looney nie do pokonania!

Wyniki kolejnych meczy CNBA już nie zaskakują. Po piątej kolejce rozgrywek zespoły Looney mają na koncie 9 zwycięstw!

oferta-looney
23 października 2017
Gramy dalej!!

Dopiero połowa fazy grupowej CNBA za nami, a nasi zawodnicy są już niemal pewni awansu do fazy play off! Czwarta kolejka rozgrywek przyniosła kolejne zwycięstwa Looney Squad.

oferta-looney
16 października 2017
Dobra passa trwa – Looney znowu wygrywają!

W trzeciej kolejce CNBA Looney zmierzyli się z drużynami Lucky Losers oraz The Pindolls. Pełne emocji mecze zakończyły się kolejnymi zwycięstwami czerwono-czarnych.