Wyniki kolejnych meczy CNBA już nie zaskakują. Po piątej kolejce rozgrywek zespoły Looney mają na koncie 9 zwycięstw!

W ostatniej październikowej kolejce pierwszy zespół Looney spotkał się na parkiecie z zawodnikami Rocket Fjuel. Czerwono-czarni, nie obawiając się rywala, spokojnie i zdecydowanie kierowali się do zwycięstwa. Ich przewagę widać było już w pierwszej kwarcie, w której Looney zbudowali 8-punktową przewagę. Rocket obudzili się dopiero w ostatniej części spotkania, jednak na szczęście dla nas nie udało im się nadgonić straconych punktów. Spokojny mecz zakończył się wynikiem 33:22, a największy punktowy wkład do naszej wygranej mieli tym razem Jakub Hańćka (7 pkt.) i Adam Biadoń (6 pkt.).

Bardziej wyrównaną i dynamiczną walkę stoczyli nasi trzecioligowi zawodnicy w spotkaniu z UMed Bullets. Tempo gry podkręcali liderzy zespołów, którzy zdecydowanie wyróżniali się w obu drużynach. Wśród naszych zawodników prym wiódł – po raz kolejny – Emmanuel Agarry (13 pkt.). Mecz był wyrównany d samego końca, a o naszym zwycięstwie zdecydowała zaledwie 3-punktowa przewaga. Looney pokonali rywali wynikiem 37:34.

Piątą kolejkę CNBA kończymy z 9 zwycięstwami i tylko jedną przegraną. Nasi chłopcy idą jak burza, czerpiąc energię do dalszej walki z każdego kolejnego sukcesu. Na kolejne mecze zapraszamy już 8.11. po krótkiej przerwie, związanej z Dniem Wszystkich Świętych. Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny jest na www.cnba.pl, natomiast aktualne statystyki można znaleźć również w naszej zakładce Liga CNBA.