Dopiero połowa fazy grupowej CNBA za nami, a nasi zawodnicy są już niemal pewni awansu do fazy play off! Czwarta kolejka rozgrywek przyniosła kolejne zwycięstwa Looney Squad.

Doskonałym wynikiem zakończył się mecz naszego drugiego składu z zawodnikami ŁKSG. Looney pokonali przeciwników 51:16. Już na początku spotkania czerwono-czarni mocno wysunęli się na prowadzenie, ale mimo coraz większej przewagi, aż do końca spotkania dawali z siebie wszystko. Tym razem najwięcej punktów zdobyli Marta Kwiatkowska (9) i Remigiusz Pająk (9).

Pełen emocji był również drugoligowy mecz zawodników Looney z zespołem All4one. Choć wydawało się, że młodzieńcza energia naszych chłopców mogłaby dać impewną przewagę nad przeciwnikiem, już pierwsze minuty zapowiedziały mocną, wyrównaną rywalizację. Napięta atmosfera utrzymywała się aż do końca meczu. Dopiero w połowie ostatniej kwarty Looney zdobyli kilka decydujących o punktów i zakończyli spotkanie wynikiem 53:44. W kolejnym zwycięstwie nie przeszkodził nawet fakt, że przystąpiliśmy do tego meczu w niepełnym składzie. Najwięcej punktów zdobyli tym razem Adrian Lamus (13) i Bartosz Hagen (13).

Dotychczasowe zwycięstwa dają Looney coraz większe szanse na awans do wyższych lig na kolejny sezon. W połowie fazy grupowej nasz pierwszy skład nie zaliczył ani jednej porażki, a drugi – z zaledwie jedną przegraną – również wysoko plasuje się w klasyfikacji. Szczegółowe statystyki z dotychczasowych meczów dostępne są na naszej stronie w zakładce LIGA CNBA

Na kolejne mecze zapraszamy już w najbliższą środę, 25.10.2017. O 19:40 Looney Squad I zagrają z zespołem Rocket Fjuel. Chwilę później, o godz. 20:50 odbędzie się mecz naszego drugiego zespołu z zawodnikami UMed. Zapraszamy!